Solcredit opinie i opis produktu

Koszty pożyczki w Solcredit

Max Kwota Pierwsza:5000 zł
Max Kwota Kolejna:5000 zł
Czas:od 91 do 120
RRSO517 %
Dane firmy: Solcredit
Fiizy Poland SP. z o.o
Kapital: 5000 zł
KRS: 0000804600
NIP: 5272907053
REGON:
Adres:
ul. OGRODOWA, 58, ,
00-876, Warszawa, Polska,
Obsluga Klienta:
Godziny pracy:
Telefon:
Windykacja:
Godziny pracy:
Telefon:

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ W Solcredit

Jak informuje Solcredit pożyczkę możemy otrzymać w 4 prostych krokach. Pierwszym z nich jest wybranie kwoty oraz terminu, którego potrzebujemy na spłatę. Wnioskować możemy od 100 do 5000 złotych z okresem spłaty do 120 dni.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku, podając nasze dane osobowe. Wszystko realizowane jest przez internet bez żadnych dodatkowych formalności. Po przeanalizowaniu naszych wymagań, firma Solcredi wybierze i porówna najlepsze oferty odpowiadające naszym potrzebom. Jeżeli zaakceptujemy jedną z przedstawionych ofert, pożyczkodawca odpowie w zaledwie 4 minuty.

Transfer środków może trwać kilka godzin, natomiast nie więcej niż 24 godziny. Jak zapewnia Solcredit jeśli już byliśmy ich klientem środki zaksięgować się mogą nawet do 4 minut.

OPIS PRODUKTU Solcredit

Co to jest za firma:

Solcredit to serwis, który świadczy usługi pośrednictwa kredytowego. Jest to firma znana poza granicami Polski. Portal za zgodą klienta dopasowuję odpowiednią ofertę do jego potrzeb. Szansę na uzyskanie pożyczki mają osoby, które nie posiadają wysokiej zdolności kredytowej co jest na plus. Wyjątkowe w ofercie firmy Solcredit jest fakt, że można zawnioskować o pożyczkę w wysokości od 100 do 5000 złotych, czego dotyczy się też nowych klientów, którzy mogą uzyskać darmową pożyczkę do 5000 złotych. Pamiętajmy, że okres spłaty wynosi od 91 do 120 dni.

Warunki uzyskania pożyczki

Solcredit jako pośrednik kredytowy wyszukuję ofertę, która najlepiej będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom. Dlatego na pożyczkę w wyżej wspomnianej firmie liczyć mogą osoby między 18, a 80 rokiem życia, pracujące i mieszkające na stałe w Polsce i posiadające oficjalny dowód tożsamości lub numer NIP. Wymagany jest również osobisty rachunek bankowy, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Oczywiście Solcredit jest pośrednikiem kredytowym, wszystko zależy na jaką umowę pożyczki się zgodzimy.

Jak szybko można otrzymać przelew

Jak informuje Solcredit transfer może trwać do kliku godzin ale nie powinien zająć dłużej niż 24 godziny. W przypadku kiedy już korzystaliśmy z oferty Solcredit, środki zaksięgować się mogą nawet do 4 minut.

Co, jeśli nie spłacimy na czas?

W przypadku problemów spłaty pożyczki, firma Solcredit radzi kontakt z pożyczkodawcą w celu dojścia do porozumienia i uniknięcia dodatkowych obciążeń.

WADY I ZALETY OFERTY Solcredit

Zalety:

• zwiększone szanse na otrzymanie pożyczki,
• szansa na pożyczkę dla osób zadłużonych i bezrobotnych,
• pierwsza, darmowa pożyczka,
• wysokie kwoty dostępne dla stałych klientów,
• wnioskować można bez zaświadczeń i innych dokumentów,
• szybki proces wnioskowania,
• możliwość składania wniosków w nocy i weekendy.

Wady:

• weryfikacja w bazach,
• brak telefonu do BOK.

Inne oferty