Profi Credit opinie i opis produktu

Koszty pożyczki w Profi Credit

Max Kwota Pierwsza:25000 zł
Max Kwota Kolejna:25000 zł
Czas:od 6 do 24
RRSO82 %
Dane firmy: Profi Credit
PROFI CREDIT Polska S.A.
Kapital: 793 951 000 zł
KRS: 0000518190
NIP: 547-215-10-80
REGON: 243624011
Adres:
ul. Browarna, 2, ,
43-300, Bielsko-Biała, Polska,
Obsluga Klienta:
Godziny pracy:
PN-PT: 8:00 - 16:00
Telefon: 33 496 00 60*
email:
Windykacja:
Godziny pracy:
PN-PT: 8:00 - 16:00
Telefon: 33 496 00 60*
email:

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ W Profi Credit

Proces ubiegania się o pożyczkę odbywa się za pośrednictwem agentów. Aby otrzymać pożyczkę na raty w ProfiCredit , należy złożyć wniosek przez stronę www, a następnie udać się do jednego z ponad stu oddziałów lub zaprosić agenta do siebie.

OPIS PRODUKTU Profi Credit

Co to jest za firma:

Profi Credit – należy do Profireal Group, która udziela pożyczek u naszych południowych sąsiadów – w Czechach i na Słowacji. Swoją działalność na polskim rynku rozpoczął w 2004 roku. Siedziba Profi Credit znajduje się w Bielsku-Białej. Posiada ponad 130 od-działów na terenie całej Polski. Stawia wysokie wymagania względem pracowników, dzięki temu stale powiększa zespół wykwalifikowanych fachowców, z których usług mo-gą korzystać klienci pragnący otrzymać pożyczkę ratalną.

Warunki uzyskania pożyczki

Profi Credit udziela pożyczek długoterminowych dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Aby otrzymać pożyczkę w Profi Credit należy mieć od 25 do 75 lat. Pożyczkodaw-ca weryfikuje swoich klientów w bazie BIK, BIG InfoMonitor oraz KBIG. Na stronie głównej nie poznamy opłat związanych z pożyczką ratalną, ponieważ dokładne informa-cje o pożyczce przygotują agenci terenowi lub agenci w punktach obsługi Profi Credit Kalisz, Poznań, Łódź, Wrocław i wiele innych.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Profi Credit sprawdza następujące bazy: Biuro Informacji Kredytowej S.A. (BIK) , Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG) oraz Krajowe Biuro Informacji Gospo-darczej (KBIG).

Jak szybko można otrzymać przelew

Proces ubiegania się o pożyczkę w Profi Credit może wynosić nawet do 24 godzin – jest to spowodowane koniecznością wizyty w jednym z punktów stacjonarnych lub zaprosze-nia agenta firmy do siebie.

Co, jeśli nie spłacimy na czas?

Firma Profi Credit oferuje swoim klientom dostęp do specjalnego pakietu usług. "Twój Pakiet" daje klientowi możliwość odroczenia lub obniżenia rat o 50%. Oznacza to, że w czasie trwania spłaty pożyczki, klient ma możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. O szczegóły należy zapytać swojego Doradcę Finansowego.

WADY I ZALETY OFERTY Profi Credit

Zalety:

• Wysoka kwota kredytu
• Oferta pożyczek dla firm
• Liczne oddziały i agenci na terenie całego kraju

Wady:

• Wysokie koszty pożyczki
• Dużo formalności

Inne oferty