Aasa Polska opinie i opis produktu

Koszty pożyczki w Aasa Polska

Max Kwota Pierwsza:15000 zł
Max Kwota Kolejna:15000 zł
Czas:od 36 do 36
RRSO62.53 %
Dane firmy: Aasa Polska
Aasa Polska S.A.
Kapital: 42 000 000 zł
KRS: 0000411939
NIP: 5252528111
REGON: 146017266
Adres:
ul. Hrubieszowska, 2, ,
01-209, Warszawa, Polska,
Obsluga Klienta:
Godziny pracy:
PN-PT: 8:00 - 19:00
Telefon: 801 40 40 40
Windykacja:
Godziny pracy:
PN-PT: 8:00 - 19:00
Telefon: 801 40 40 40

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ W Aasa Polska


Należy wejść na stronę internetową aasapolska.pl i wypełnić krótki wniosek następnie dokonują oceny zdolności kredytowej i na tej podstawie wydają decyzję. Decyzja pozy-tywna o przyznaniu pożyczki zostanie wysłana do klienta SMS-em, a także mailem wraz z Umową.

OPIS PRODUKTU Aasa Polska

Co to jest za firma:

Aasa Polska firma finansowa o skandynawskich korzeniach obecna na polskim rynku od 2012 roku. Zbierali doświadczenie w międzynarodowej grupie spółek z centralą w Estonii poprzez wprowadzanie i rozwój pozabankowych produktów kredytowych w Finlandii, Szwecji i Czechach. W 2019 roku dzięki dynamicznemu rozwojowi Polska stała się głównym rynkiem prowadzenia biznesu i udzielaniu długoterminowych pożyczek ratalnych.
Ich misją jest zapewnienie szybkiego i wygodnego dostępu do produktów i usług finansowych.
AAsa specjalizuje się w pożyczkach ratalnych udzielanych klientom indywidualnym oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą w oparciu o wieloetapowy proces oceny kredytowej. Nie udzielają pożyczek krótkoterminowych.
Ściśle współpracują z instytucjami takimi jak Biuro Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej – Erif i Infomonitor.
Są Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W swoich działaniach stosują Zasady Dobrych Praktyk, będące spisem wytycznych etycznego postępowania, przyjętym do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym będące Członkami ZPF.

Warunki uzyskania pożyczki:

Aby ubiegać się o pożyczkę w Aasa należy posiadać aktualny dowód osobisty, mieć ukończone 20 lat i maksymalnie 80 lat, udokumentowane źródło dochodów nawet od pierwszego dnia zawarcia umowy i najlepiej brak wpisów w bazach dłużników Big, Erif natomiast nie jest to czynnik wykluczający. Posiadać aktualny rachunek bankowy, trzeba posiadać polskie obywatelstwo i mieszkasz na stałe w Polsce.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy:

Nie wolno być w rejestrach dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania aktualnych należności finansowych:

  • Biura Informacji Kredytowej S.A. (BIK) ,
  • Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG),
  • Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG),
  • ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A.

Jak szybko można otrzymać przelew:

Podczas składania wniosku o pożyczkę można wybrać jedną z trzech form wypłaty środków:

Przelew tradycyjny– realizowany zgodnie z sesjami międzybankowymi (bezpłatnie)
Przelew ekspresowy– pieniądze trafią na konto do 3 godzin od podpisania Umowy (dodatkowa opłata 3 zł). Opłata pobierana jest wraz z pierwszą ratą pożyczki. To jest najszybszy sposób wypłaty pożyczki, ale trzeba zwrócić uwagę, że niektóre banki nie przyjmują przelewów w godzinach nocnych lub w weekendy.
Czek GIRO – do zrealizowania poprzez Bank Pocztowy na najbliższej poczcie (dodatkowa opłata 13 zł). Czek przekazywany jest wraz z podpisaną umową i jest gotowy do wypłaty po 30 minutach - wysyłają sms z informacją o aktywacji czeku. Mają 7 dni na wypłatę pożyczki za pomocą czeku na poczcie. Opłata 13 zł jest pobierana wraz z pierwszą ratą pożyczki.

Co, jeśli nie spłacimy na czas?

W przypadku kłopotów ze spłatą pożyczki jak najszybciej należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 22 2 40 40 40, aby porozmawiać o możliwych opcjach. Postarają się wspólnie uzgodnić plan działania zanim minie termin spłaty.

WADY I ZALETY OFERTY Aasa Polska

Zalety:

• Oddzielna oferta dla firm
• W pakiecie korzyści jest możliwość wypłaty środków czekiem giro.
• Brak konieczności spłaty kwoty udzielonego kapitału przez okres pierwszych 6 miesięcy
• Ubezpieczenie, w ramach którego chronione jest życie i zdrowie. Gwarancję zabezpieczenia i natychmiastowej wypłaty świadczeń w przypadku choroby lub śmierci

Wady:

• Pożyczki udzielane są tylko na 36 miesięcy
• Wysokie koszty pożyczek
• Nie można przedłużyć terminu spłaty
• Dużo wymaganych danych osobistych, jak na przykład stan cywilny, cel pożyczki i wykształcenie.

Inne oferty